Felkészülés a jövőre – szakmai támogatás sajátos nevelési igényű gyermekek szüleinek – REGISZTRÁCIÓ

IMG_0064
Mikulás ünnepség 2023 képes beszámoló
2023-12-18
Kiadvány közoktatás
Felkészülés a jövőre – szakmai támogatás sajátos nevelési igényű gyermekek szüleinek
2024-02-26
Összes megtekintése

Felkészülés a jövőre – szakmai támogatás sajátos nevelési igényű gyermekek szüleinek – REGISZTRÁCIÓ

Kiadvány autizmus

A Szülősegítő szolgáltatások támogatása 2023 pályázat keretében megvalósuló projekt célja olyan hiteles információk, tanácsok nyújtása, melyek hozzájárulnak a gyermekük jövőjének tervezéséhez, a képességeik kibontakoztatásához.

<< UGRÁS A REGISZTRÁCIÓS ŰRLAPRA >>

Kiadvány autizmus

<< UGRÁS A REGISZTRÁCIÓS ŰRLAPRA >>

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>